Za peníze se dá postavit dům, ale teprve láska z něj udělá domov

Dětský domov

Sokolovská 620
Uherský Ostroh
687 24

+420 572591210
dduhostroh@centrum.cz

Podpořte prosím přání dětí dětského domova

https://spln-prani.webnode.cz/

 (Daruj sen! | Donio) 

1. FC Slovácko a děti dětského domova

21.03.2010 22:24

    JAK JSME SE VŮBEC DOSTALI K 1. FC SLOVÁCKU, TAK TO VÁM TEĎ POVÍM.

    KDYŽ DO DOMOVA PŘIŠLI NOVÍ KLUCI, TAK TI SE ZAČALI VĚNOVAT VICE SPORTU HLAVNĚ FOTBALU, KE KTERÉMU SE DOSTALI NA FOTBALOVÉM HŘIŠTI V UHERSKÉM OSTROHU. NETRVALO TO DLOUHO A NAŠI SLAVNÍ FOTBALISTÉ UŽ TRÉNOVALI A HRÁLI ZÁPASY.

    JÁ VÁM MUSÍM ŘÍCT, ŽE FOTBAL MÁM RÁD, ALE JÁ RADŠI BĚHAL S PÍŠŤALKOU A KARTAMI, TO MĚ HROZNĚ BAVÍ. UBÍHALY ROKY, AŽ K NÁM JEDNOU PŘIJEL NA MIKULÁŠE FOTBALISTA ZE SLOVÁCKA PAVEL NĚMČICKÝ, DOVEZL NOVÝ POČÍTAČ A TAKÉ SI S NÁMI POPOVÍDAL. A POTÉ NÁM PANÍ ŘEDITELKA NABÍDLA, ŽE MŮŽEME JEZDIT NA SLOVÁCKO. BYLI JSME STRAŠNĚ PŘEKVAPENI A NATĚŠENÍ, KDY BUDE PRVNÍ ZAPAS, A ŽE HO VYHRAJOU. ČAS LETĚL, AŽ JSME SI JEDNOU S LUKÁŠEM KOTLÁREM VZPOMNĚLI, ŽE BYCHOM MĚLI NAPSAT ČLÁNEK O TOMTO FOTBALOVÉM TÝMU, KTERÝ NAVŠTĚVUJEME V SOBOTU NEBO NEDĚLI. CHODÍME TAKÉ FANDIT DO KOTLE, KDE JE VELMI SKVĚLÁ ATMOSFÉRA DOMÁCÍCH FANOUŠKŮ. NĚKDY SE ALE TAKÉ ŠTVEME, ŽE TI NAŠI ROZHODČÍ TO ŠPATNĚ ODPÍSKAJÍ, A PAK TO TAKÉ VYPADÁ JINAK. MY Z OSTROHU BEDLIVĚ FANDÍME SLOVACKU, ALE I KDYŽ NĚKDY PROHRAJÍ, TAK ZASE VYHRAJÍ.

    MOC DĚKUJEME, PANÍ ŘEDITELKO, ŽE JSTE TAK HODNÁ A PRAVIDELNĚ NÁM ZAJIŠŤUJETE LÍSTKY. A TAKY DĚKUJEME MARKOVI JURÁKOVI, PROTOŽE ON TY LÍSTKY VŽDYCKY CHYSTÁ.

MODRÁ BÍLÁ! MODRÁ  BÍLÁ! MODRÁ BÍLÁ!