Za peníze se dá postavit dům, ale teprve láska z něj udělá domov

Dětský domov

Sokolovská 620
Uherský Ostroh
687 24

+420 572591210
dduhostroh@centrum.cz

Podpořte prosím přání dětí dětského domova

https://spln-prani.webnode.cz/

 (Daruj sen! | Donio) 

Zábavné odpoledne s Ditipo

20.09.2019 00:00

V pátek 20. září si děti z našeho Dětského domova Uherský Ostroh díky společnosti Ditipo, a.s. Uherský Brod užily parádní odpoledne.
V prostorách DDM Pastelka v Uherském Ostrohu pro nás ochotní a vstřícní pracovníci společnosti připravili 20 různorodých zábavných disciplín. Od hrátek s kinetickým pískem pro nejmenší po možnost vyzkoušet si profesionální denní nalíčení, kterou si samozřejmě nenechaly ujít větší slečny. Chlapci a menší děti si přáli vymalovat obličej daleko odvážněji a další stanoviště pak obíhali jako strašidelní zombíci, zpodobněná zvířata nebo postavičky z komiksů.
Hlavní atrakce ovšem na všechny čekala až za vraty. Po absolvování pěti disciplín - potvrzené razítky v záznamovém archu - se zde děti s nadšením řadily do fronty na projžďku v sedle koně. A kdo se neodvážil, ten si krásného konika alespoň pohladil.
Bylo pro nás přichystáno i bohaté občerstvení a výběr nápojů. Při rozloučení se pak děti dočkaly překvapení v podobě balíku plného dárků. Každý si odnášel nový batůžek a další potřebnosti ze sortimentu papírnického zboží – pouzdra, sešity, bločky, svítící propisky... Děkujeme Ditipu za příjemně strávené dopoledne a těšíme se příště!

Mgr. Květa Kovaříková, vychovatelka